NASZ PARTNER

3energy logo
zdjęcie 3energy

Reprezentujemy Grupę 3Energy, wiodącą firmę z Niemiec z ponad 30 letnim doświadczeniem w sektorze energii odnawialnej. Wizją całej grupy jest transformacja energetyczna w Europie.

Grupa działa w różnych obszarach i dzięki posiadanemu doświadczeniu oraz własnego potencjału jest zdolna oferować szeroko pojęte usługi w zakresie OZE.

zdjęcie 3energy

Grupa 3Energy rozpoczęła swoją działalność w 1991 roku od budowana rozwiązań lokalnej sieci ciepłowniczej w oparciu o zrębki drzewne oraz stawianie pierwszych turbin wiatrowych na terenie Niemiec (1994 rok).

zdjęcie 3energy

Przez wszystkie te lata powstają różne projekty w takich krajach jak: Niemcy, Czechy, Włochy, Brazylia, Urugwaj, Argentyna, Wietnam, Norwegia, itp.

zdjęcie 3energy

Aktualnie firma 3 Energy to nie tylko rozwijanie projektów, ale również finansowanie oraz ich realizacja, a także serwisy i utrzymanie obiektów.

Posiadając własnych pracowników firma zajmuje się raportami, opracowaniami, szkoleniami, optymalizacjami systemów oraz przedsięwzięć, wycenami oraz doradzaniem w zakresie właściwego inwestowania w sektorze OZE

Polityka prywatności

Administratorem Państwa danych osobowych jest Renewable Energy Szczecin Sp z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Szczecinie 70-807 przy ulicy Narzędziowej 23, REGON firmy to: 810803500, NIP: 851-281-70-79, która jest wpisana do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy w Szczecinie pod numerem KRS: 0000159213.

Dane osobowe otrzymywane od Państwa są następnie przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych, mając na celu udzieleniu Państwu odpowiedzi. Samo przesyłanie wiadomości z Państwa strony, stanowi zgodnie z przepisami, zgodę na przetwarzanie przez nas podanych danych osobowych.

W każdym momencie można zwrócić się do nas z żądaniem dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przeniesienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, jak również wnieść sprzeciw wobec ich dalszego przetwarzania. W takiej sytuacji należy się z nami skontaktować na podany poniżej adres mailowy.

Podane przez Państwa dobrowolnie dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych, w celach realizacji i zawierania umów, zleceń, zamówień, a także w celach archiwalnych – zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych z 2018 roku. Przetwarzamy również dane pozyskiwane ze źródeł ogólnodostępnych.

Niniejszym potwierdzamy, iż otrzymane od Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do żadnych innych podmiotów krajów trzecich ani organizacji międzynarodowej.

Informujemy, iż w przypadku przetwarzania Państwa danych osobowych niezgodnie z Rozporządzeniem, przysługuj Państwu prawo skierowania skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych Zastrzegamy prawo zmiany polityki prywatności od momentu jej udostępnienia na naszej stronie internetowej.

Strona może wykorzystywać pliki typu cookies, które umożliwiają korzystanie z jej zasobów.